ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC

Różowa Eustoma (duży) Dzień Matki

Różowa Eustoma (duży)

Dzień Matki

Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Czas wysyłki: Standard
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) Kurier lub odbiór osobisty (bukiet gotowy do odbioru w 15 minut)
105,00 PLN
Ilość:

< span style="font-family:Titillium Web>Wymiary pudełka 17 cm x 17 cm ( bez kwiatów )

< span style="font-family:Titillium Web>Flower box wykonany tylko z kwiatów eustomy, która jak widać sprawdza się nie tylko jako dodatek do  kompozycji. Solo również prezentuje się świetnie. Kwiaty ułożone są w luźny, nieskrępowany sposób co powoduje, że box jest bardzo okazały.  

< span style="font-family:Titillium Web>Subtelna forma Eustomy sprawia, że kompozycje mają bardzo niepowtarzalny charakter.

< span style="font-family:Titillium Web>Są niezwykle delikatne i romantyczne, idealne zatem dla każdej kobiety i n ie tylko na szczególne okazje.

< span style="font-family:Titillium Web>Jeśli szukasz kwiatów na Walentynki lub Dzień Kobiet, gwarantujemy, że ta kompozycja to idealny wybór.

< span style="font-family:Titillium Web>Nasza kwiaciarnia realizuje zamówienia z należytą starannością. Dostarczamy kwiaty w wyznaczone miejsce i w oczekiwanych porach. 

< span style="font-family:Titillium Web>Gwarantujemy świeżość kwiatów oraz jakość, Twój bukiet będzie dokładnie taki sam jak na zadęciach.

< span style="font-family:Titillium Web>Zamówienie realizujemy na terenie Warszawy.

< span style="font-family:Titillium Web>Jeśli masz pytania napisz biuro@kwiaty-polskie.pl lub zadzwoń 731 000 312 z przyjemnością pomożemy!

Te produkty mogą Cię zainteresować

Najczęściej wybierane