ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC

Hotel & Business

Biura i Hotele

Kwiaty sprawiają, że każde miejsce staje się kompletne. Odpowiednio skomponowana aranżacja kwiatowa jest dopełnieniem przestrzeni i kontynuacją wizji projektantów. Kwiaty to emocje, tworzą nastrój i klimat miejsc.

Przy współpracy z Państwem jesteśmy w stanie stworzyć aranżacje, która zachwyci Waszego Gościa hotelowego lub klienta biznesowego. 
Nasz kreatywny Zespół zadba również o odpowiedni dobór wazonów, które spełnią funkcje dodatkowej dekoracji i będą współgrać z Państwa przestrzenią. 

Prezenty korporacyjne 

Każdy z nas przecież wie, że o relacje również te w biznesie warto dbać!

Już od wielu lat pomagamy naszym stałym klientom budować trwałe relacje biznesowe na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że pozwalacie nam w tym uczestniczyć.  

Do zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, by z dumą mogli wręczać prezent swoim partnerom biznesowym.

Jesteśmy specjalistami budowaniu atmosfery świąt bożegonarodzenia na biurkach Waszych klientów! Wiemy jak prezentem wyrazić  „ dziękuje –to był dobry rok”  lub podziękować za wspólny, udany projekt.

Na Państwa życzenie zadbamy o to, by prezent  był spersonalizowany w zakresie wskazanym przez Państwa : kolorystyka zgodna z Państwa logo, obrendowanie produktu, opakowania  itp.


Zadbamy o każdy detal!

Gwarancja świeżości – nasze kwiaty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców z Polski i zagranicy, z którymi współpracujemy od lat.

Dostawa tego samego dnia – realizowana wyłącznie przy zamówieniu telefonicznym lub mailowym.

Odbiór osobisty – Twój bukiet gotowy w 15 minut od założenia zamówienia. Złóż zamówienie online lub zadzwoń do nas.

Darmowa dostawa – tylko na terenie Warszawy.


Obsługujemy również

ŚLUBY
BANKIETY
PRZYJĘCIA
KONFERENCJE
POGRZEBY