Witamy w sklepie Kwiaciarnia Kwiaty Polskie!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC

ALOES w papierowej osłonce (EKO) Kwiaty doniczkowe

ALOES w papierowej osłonce (EKO)

Kwiaty doniczkowe

Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: Darmowa dostawa (przedpłata) Kurier lub odbiór osobisty (bukiet gotowy do odbioru w 15 minut)
110,00 PLN
Ilość:

Świetnie nadaje się do uprawy w mieszkaniu czy biurze, gdzie spędzamy przecież większość dnia.

 Aloes posiada cenne właściwości lecznicze i ogromne walory estetyczne. To roślina ozdobna o leczniczych walorach.  Wizualnie to skromny i prosty kwiat ma sztywne, zielone, ząbkowane na brzegach liście dlatego umieściliśmy go wrównie prostej i ciekwej osłonce, wykonanej z papieru. 

Chociaż jak wiemy każda roślina ma dobroczynny wpływ a wiedza na ten temat ma swoje korzenie u początku dziejów ludzkości, wiec krótko o tym przypomnimy. Zawsze uciekaliśmy odpocząć do lasu, za miasto. Żeby było zielono, bo to kojarzy nam się z relaksem oraz regeneracja po męczącym tygodniu. Okazuje się, że posiadając rośliny wewnątrz budynku, również jesteśmy obdarzeni ich dobrocią oraz zdrowotnym wpływem na nasze ciało. Oddziaływają przede wszystkim na produktywność w pracy, polepszając samopoczucie. Redukują stres, bo co ciekawe, nasz mózg  podświadomie rejestruje je jako  przedmiot związany z relaksem i zadowoleniem. Pozwalają nam także zregenerować zmęczone od komputera oczy, dlatego warto umiejscowić słój blisko monitora lub innych sprzętów, które emitują szkodliwe i niewidzialne dla nas promieniowanie.